Şangay Ruilitong Tedarik Zinciri Co, Ltd

İtici Güç Olarak Bilim ve Teknoloji, İşletmenin Yaşamı Olarak Kalite.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd

Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd

1 2 3 4
Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd
Üretim sitesi Üretim sitesi Üretim sitesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 90~100
Yıl kurulan : 2019
İhracat p.c : 80% - 90%

Şangay Ruilitong tedarik zinciri Co, Ltd

GİRİŞ
Firmamız Hentec, çok yönlü taleplerinizi karşılayabilecek çeşitli koruyucu ekipman sunmaktadır. Biz yönetim "ilk & quot kalite ilkeleri, müşteri ilk ve kredi tabanlı" bağlı. Şirketin kuruluşundan beri ve her zaman müşterilerimizin potansiyel ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

Firmamız ekonomik küreselleşme trendi karşı konulmaz bir güçle geliştiği için bir kazan-kazan durumu gerçekleştirmek için dünyanın her yerinden işletmelerle işbirliği yapmaya içtenlikle istekli.

Firmamız ekonomik küreselleşme trendi karşı konulmaz bir güçle geliştiği için bir kazan-kazan durumu gerçekleştirmek için dünyanın her yerinden işletmelerle işbirliği yapmaya içtenlikle istekli.

Misyonumuz yükünüze en iyi çözümü sunmak ve müşterilerimiz için değer yaratmaktır. bir ULUSLARARASI, PROFESYONEL & GÜVENILIR nakliye ajan, güçlü YEREL kaynaklar ve ağ ile yük iletici. Ruilitong uluslararası vizyona sahip bir Çin yerel şirketidir: A Sınıfı uluslararası nakliye şirketi (PRC Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.), Ruilitong sadece doğrudan taşıyıcılardan uygun indirimli hava taşımacılığı ve deniz taşımacılığı almakla kalmaz, aynı zamanda yurtiçi gümrük komisyonculuğu da yapabilir kamyon, depo hizmetleri, PRC Çin yasal olarak ekspres ajan. Seabay, A Sınıfı bir nakliye firması olarak lisanslanmadan önce, Ruilitong, Şanghay'da küçük bir gümrük takas ajanı idi. Ruilitong, Çin'deki gümrükleme endüstrisinde çok fazla deneyim ve kaynak biriktirdi. Biz ithalat ve ihracat kargo için gümrük takas çeşitli türleri var. Seabay, uluslararası uygulamalara ve kurallara uymak için 2004 yılında WCA & CIFA'ya katıldı ve böylece yurtdışı müşterilerimize kapıdan kapıya hizmetler sunmamızı sağlayan dünya çapında güvenilir bir hizmet ağı geliştirdi. Ruilitong aynı zamanda ITA Akredite Eğitim Okulu, LTK Consultant Ltd'nin Çin'deki ortağıdır ve Çin'de Tehlikeli Madde taşıma eğitim kursları vermektedir. İşletmeniz için büyük ölçüde değer yaratabilecek ana hizmetlerimiz:
1) Konsolidasyon: Çin'deki farklı tedarikçilerden kargolarınızı topluyoruz ve FCL, LCL veya hava yoluyla tek bir gönderiye konsolide ediyoruz. Konsolidasyon hizmetlerimiz, sadece gümrük takas, taşıma değil, aynı zamanda zaman ve çabadan da büyük ölçüde maliyet tasarrufu sağlayabilir. Guangzhou, Shenzhen, Şanghay, Ningbo, Türük ve Hong Kong'da bulunan kendi işlettiğimiz ve sözleşmeli depolarımız.
2) Haftalık Avrupa, ABD ve Orta Doğu ülkelerine hava kargo konsolidasyonu. Muazzam kargo hacmimiz, SQ, CX, TG, EK, SU, CA, Fedex, UPS, DHL ve EMS gibi taşıyıcılardan uygun bir oran kazanmamıza yardımcı olabilir. Sea Air multimodal ve EXPRESS ertelenmiş alan da ürünleriniz için çok fazla hava nakliye maliyeti tasarrufu sağlayabilir. Yüksek yoğunluklu ve düşük yoğunluklu kargo konsolidasyonumuz, müşterilerimize diğer rakiplerden daha iyi navlun oranları sunmamızı sağlayabilir.
3) Çin'in tüm ana limanlarından rekabetçi okyanus taşımacılığı. Biz Maersk, CMA, COSCO, CSCL, APL, Hanjin gibi ana taşıyıcıları ile tüm Çin ana limanları kapsayan sözleşmeleri var. Muazzam kargo hacmimiz, özellikle bu tür finansal krizlerden sonra çok sayıda rekabet avantajı elde etmemize yardımcı oluyor.
4) Büyük indirimli ekspres oranı: muazzam kargo hacmi ile, FEDEX, UPS, DHL, EMS ve TNT gibi ana kuryelerden% 60'a varan oranda çok büyük indirim elde ediyoruz. Farklı tedarikçilerden örnekleri toplamanıza ve size tek bir pakette göndermenize yardımcı olabiliriz. Ürünlerinizi çevrimiçi olarak dünyanın diğer bölgelerine satıyorsanız, damla nakliye işlemini gerçekleştirmenize de yardımcı olabiliriz.
5) Kalite kontrol: Çin tedarikçilerine PO yapmadan önce ve sonra siparişleri takip etmenize yardımcı olacak profesyonel kadroya sahibiz. Tedarikçilere tam ödeme yapmadan önce Ruilitong'un yerinde ürün denetimi ve önyükleme denetimi, uluslararası iş riskini en aza indirmenize yardımcı olabilir.
6) Ruilitong Lojistik sadece bir nakliye acentesi değil, çin'deki iş ortağınız, tedarikçilerinizi ve ürünlerinizi nasıl seçeceğinizi, nakliye maliyetinizi nasıl en aza indireceğinizi, satın aldığınız ürünleri bir konteynere veya hatta bir LCL sevkiyatına nasıl birleştireceğinizi, gümrükleme için profesyonel ihracat belgelerinin nasıl hazırlanacağı, malların nihai varış noktasına en düşük maliyetle nasıl teslim edileceği.

İletişim bilgileri
Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. kylie

Tel: 13771226863

Faks: 86-510-86211770

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin